مطالب خواندنی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

یکشنبه, 05 اسفند 777 07:44

تشابه های لیزر الکس دایود و آی پی ال در حذف موهای زائد

تشابه های لیزر الکس دایود و آی پی ال در حذف موهای زائد

در پزشکی از هر دو روش برای انواع مختلف عارضه های پوستی و چشمی استفاده می شود. به تازگی از هر دو روش برای کاربرد در فرآیندی به نام جوانسازی با نور نیز استفاده می شود که در آن بسیاری از نشانه های پیری با هدف قرار دادن سلول های پوست قابل درمان هستند. این دو روش با دو تکنولوژی متفاوت برای یک هدف تولید شده اند.

    هر دو روش از نظر اصول و قاعده کاری یکسان هستند: استفاده از نور برای گرم کردن ریشه مو و در نتیجه تخریب فولیکول ها بدون آسیب به پوست. در نتیجه، برخلاف روش هایی مانند وکس و شیو، موها تقریبا به طور دائمی کاهش می یابند. (توجه داشته باشید که فولیکول های جدید در طول زمان مجددا بوجود می آیند).

    هر دو روش در کلینیک قابل انجام است: همچنین هر دو روش به چندین جلسه درمانی با فواصل معین برای دستیابی به نتیجه ای عالی نیازمندند. هر دو روش منجر به کاهش رشد موها می شوند ولی هیچکدام نمی توانند فولیکول های مو را به طور کامل از بین ببرند. در طول دوره درمان در هر دو روش مجاز به شیو کردن موهای خود هستید ولی باید از قرارگیری زیاد در معرض آفتاب خودداری کنید.

    راحت و بدون درد: روش لیزر الکس دایود و آی پی ال تقریبا بدون درد هستند و بعد از جلسات درمانی فرد می تواند به فعالیت های خود ادامه دارد. دوره نقاهتی برای این روش ها در نظر گرفته نمی شود.

    قابل استفاده برای بیشتر نواحی بدن: روش آی پی ال یا لیزر الکس دایود برای  نواحی صورت شامل پیشانی، اطراف ابروها، گوش، پشت لب ها، گونه ها، چانه و گردن و نواحی بدن مثل: سینه، شکم، پشت، زیربغل، دست ها، پاها، خط مایو و باسن قابل استفاده هستند.

شاید با مقایسه این دو روش فکر کنید که بسیار شبیه به یکدیگر هستند اما لازم به ذکر است این دو روش در جزئیات متفاوت هستند که در برخی موارد ممکن است روشی بر دیگری برتری داشته باشد.

 

خواندن 68 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 07:45

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search