مطالب خواندنی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 07:25

چرا برای درمان موهای زائد لیزر را انتخاب کنیم ؟

چرا برای درمان موهای زائد لیزر را انتخاب کنیم ؟

به این علت که درمان با لیزر سریع است و تهاجمی نمی باشد و اگر درست استفاده شود معمولا عارضه ای ندارد .موهای که عامل هورمونی دارند در جلسه اول صد در صد از بین نمی روند , التهاب نور لیزر می تواند موهای کرکی را در سطح پوست بیشتر کند اما این نگرانی ایجاد نمی کند چون بعدا" خودشان از  بین می روند .فواصل بین جلسات لیزر بین 4 تا 6 هفته می باشد و اگر در بین فواصل جلسات موها برداشته نشوند ما بهترین پاسخ را خواهیم داشت .

مزایایی که لیزر دارد عبارتند از:

دقت بالایی که لیرز های الکس دایود دارند این توانایی را به وجود می‌آورد موهای تیره و درشت مورد هدف قرار دهد و در همچین شرایطی پوستتان آسیب نمی بیند . سرعت بالایی که لیزر دارد می تواند موهای زائد زیادی را همزمان از بین ببرد به طور مثال مناطق کوچکی چون لب فوقانی کمتر از یک دقیقه قابل انجام است . یکی از مزیت هایی که لیزر مو دارد اینست که برای اکثریت افراد طول درمان ۳ تا ۷ جلسه می‌انجامد به طور دائم موهای زائد از بین می‌روند و این  قابلیت پیش بینی لیزر درمانی با لیزر الکس دایود هستند.

اثر بخشی بالای لیزر موهای زائد

زمان انجام آن محدود است و بین چند دقیقه تا چند ساعت است و در نهایت با این مزایا  می‌توان گفت نتیجه حاصله مزایای لیزر کردن موهای زائد بدن با لیزر الکس دایود را می‌توانید طی جلساتی که گفته‌ شده است ببینید .

در چه کسانی لیزر موهای زائد بیشترین تاثیر را دارد؟

افرادی دچار بیماریهای هورمونی نباشند و مشکلات هورمونی نداشته باشند اما پر مو باشند معمولاً به لیزر جواب خوبی می‌دهند. و هرچه پوستشان روشن باشد و موهای تیره ای داشته باشند حذف موهای زائدشان عملکرد بهتر و سریع‌تری دارند

چه کسانی لیزر موهای زائد تاثیر گذار نیست؟

اگر دلایل هورمونی باعث رشد موهای زائد شده باشد هیچگونه لیزر درمانی تأثیرگذار نیست مگر اینکه مشکل خود را درمان کنید و سپس درمان با لیزر را شروع کنید. اختلالات هورمونی یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک سبب آن می‌شود در برخی خانم ها قسمت هایی از بدنشان موهای تیره و ضخیم در بیاورند. افرادی که دارای  چنین بیماری‌هایی هستند همزمان با لیزر درمان خود را شروع کنند یعنی داروهای هورمونی را مصرف کنید تا لیزر بتواند تأثیرگذار باشد و گرنه بدون دارو درمانی عمل لیزر شما بی تأثیر است.

 

 

 

خواندن 102 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 07:25

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search