مطالب خواندنی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

یکشنبه, 24 فروردين 1399 07:30

از بین بردن موهای زائد با 6 جلسه

درواقع لیزر دایود، انرژی نور قرمز مطلق که قابل جذب توسط ملانین مو می‌باشد را منتشر می‌کند. این نور، در ریشه موی زائد به گرما تبدیل شده و باعث حذف سلول‌های مسئول رشد مو می‌شود. نور قرمز مطلق، موثرترین نور برای از بین بردن سلول‌های مو است و این امر، لیزر دایود را به درمان موثر در رفع موهای زائد تبدیل می‌کند. روش درمان لیزر دایود ، به چند جلسه درمان نیاز دارد. زمان هر جلسه درمان با لیزر کوتاه بوده و دوره بهبودی آن کوتاه است.

چند جلسه درمان با لیزر دایود برای رفع موهای زائد مورد نیاز است؟

. این لیزر تنها در موهایی که چرخه رشد را پشت سر می گذارند مؤثر است و همه موهای یک منطقه در همان زمان رشد نمی کنند. پس از اتمام جلسات ، ممکن است مجبور شوید برای معالجه منظم برای مراقبت های خود سالی یک بار به مطب پزشکتان مراجعه بفرمایید. نیازمند چند جلسه بودن، کاملا بستگی به عملکرد لیزر مو دارد.

به طور متوسط 6 تا 10 جلسه درمان جهت رفع مو های زائد توصیه می شود. هم چنین رعایت چرخه کامل رشد موها در نتیجه لیزر بسیار مهم و موثر است. به همین دلیل فواصل بین جلسات برای صورت باید بین ۴ تا ۶هفته و در سایر قسمت های بدن بین ۶ تا ۸ هفته باشد.

اغلب افراد به متوسط 6-10 جلسه برای رفع بخش اصلی موهای خود نیاز دارند. این درمان با هدفگیری موها در مرحله رشد فعالشان عمل می‌کند و چون مو در مراحل مختلف سیکل رشد خود، رویش کرده‌اند، برای از بین بردن تمام فولیکول‌های ناحیه مورد نظر، چند جلسه مورد نیاز خواهد بود. نتیجه درمان، به منطقه تحت درمان، جنسیت، سن و سطح هورمون بستگی دارد.

 

خواندن 80 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 فروردين 1399 07:30

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search