مطالب خواندنی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

دوشنبه, 30 -3443 00:00

آیا مردان می توانند خط ریش خود را لیزر کنند؟

لیزر آقایان یکی دیگر از ناحیه ای است که آقایان به دلیل رشد نامنظم موهای صورت به کیلینیک رفع موهای زائد مراجعه می کنند. جالب است بدانید لیزر موهای زائد مردان در افرادی که ریش مشکی و قهوه ای دارند بهتر صورت می گیرد. زیرا نور پالس  دستگاه لیزر دایود الکس توسط فولیکول های تیره رنگ پوست جذب می شود و افرادی که بور هستند و ریش روشن دارند نمی توانند کامل عمل دستگاه لیزر دایود الکس خط ریش را انجام دهند. مدت زمان لیزر خط ریش آقایان بین 20 الی 40 دقیقه صورت می گیرد. برای موهای زائد نواحی صورت، مثل چانه، دور لب، گردن و … بهترین روش برای تمیزی و زیبایی این قسمت لیزر می باشد. قیمت لیزر خط ریش نسبت به بقیه ناحیه های مختلف بصرفه تر است، البته به مرکز لیزری که انتخاب می کنید هم بستگی دارد.

آیا لیزر موهای زائد خط ریش مردان عوارض هم دارد؟

عوارض دستگاه لیزر دایود الکس در حالت کلی مختص به ناحیه خاص نمی شود و برای تمامی نقاط مختلف بدن یکی است. عوارضی مثل قرمزی موضعی، خارش، سوزش و … که بعد از عمل لیزر  رخ می دهد و تا 1 الی 2 روزه از بین می رود. اما برای ناحیه صورت و خط ریش باید گفت که شاید یکی از عوارض های آن این باشد که به طور دائم نیست و بعد از 1 سال شروع به رشد می کند. البته در صورت عدم تمدید جلسات لیزر. در خصوص عوارض لیزر خط ریش می توان به قرمزی بیشتر پوست اشاه کرد. همانطور که قبلا اشاره کردیم صورت هایی که پوست تیره تری دازند در صورت عمل لیزر دچار سوختگی و درد می شوند. چون پوست صورت نسبت به سایر ناحیه های مختلف بدن نازک تر است و درد بیشتری احساس  می شود.

لیزر موهای زائد صورت آقایان

تنها زنان نیستند که به دنبال حذف موهای زائد صورت خود هستند. بلکه بسیاری از مردان نیز برای رسیدن به پوستی نرم و دوری از خارش ها و زخم های پس از اصلاح مکرر ریش و موهای زائد صورت، به لیزر خط ریش و موهای صورت روی می آورند. رشد موهای زیرپوستی که سوزوفوللیکولیت نامیده می شود، می تواند آزار دهنده باشد که این امر در اثر اصلاح موی صورت توسط تیغ یا موزر و ریش تراش و … ایجاد می شود.

برای از بین بردن آثار اذیت کننده حذف موهای زائد صورت مردان به روش های موقتی مختلف، بهترین گزینه لیزر موهای زائد صورت آقایان است که هر فرد می تواند ناحیه دلخواه برای لیزردرمانی را انتخاب نماید. به این صورت می تواند چهره ای جذاب تر با پوستی نرم تر و لطیف تر داشته باشید.

بیشترین نواحی که برای آقایان تحت لیزر درمانی قرار می گیرد عبارتند از:

·         گردن

·         خط ریش

·         ناحیه ریش

·         پشت گردن

بسیاری از مردان پر مو که از اصلاح صورتشان در هر روز خسته شده اند، به روش های حذف این موها بصورت دائمی روی می آورند. یکی از بهترین گزینه ها برای اینکار، استفاده از لیزر است.

خواندن 110 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 07 دی 1398 14:41

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search