لیزر اس اچ آر

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

دستگاه لیزر اس اچ آر shr

دستگاه لیزر SHR مخفف SUPER HAIR REMOVAL می باشد و در دسته دستگاه های رفع موهای زاید قرار دارد. دستگاه SHR با سیستم نوری شدید پالسی مشابه لیزر موهای زاید عمل می کند با این تفاوت که این دستگاه لیزر نیست و در اصل فلش لامپ زنون است که توسط فیلتر های مختلف با طول موج مابین 590 تا 1200 نانومتر در پوست نفوذ می کند و برخلاف تصور بسیاری از مراکز و سایت های مرجع از آن به عنوان لیزر SHR یاد می کنند. پالس های دستگاه اس اچ آر با تولید نور شدید توسط فولیکول مو جذب شده و با ایجاد گرما سبب تخریب ریشه مو می گردد. خوشبختانه دستگاه اس اچ آر هیچکونه عوارضی، درد و یا سوختگی را به همراه نداشته و در تمامی نقاط بدن مانند دست ها، پاها، کمر، شکم، سینه و حتی صورت قابل استفاده می باشد. به کمک این دستگاه می‌توانید تمام نقاط بدن خود را مانند صورت، پا ها، دست ها، سینه، شکم و کمر را به صورت کامل مورد استفاده قرار می‌گیرد. لذا هر چقدر که میزان انرژی زیاد انتخاب شود، این انرژی به بسته های کوچکتر تقسیم می شود و در نتیجه درمان کاملا بدون درد و عوارض خواهد بود و از سوی دیگر جذب انرژی بالا خواهد بود و اثربخشی بسیار مطلوبی حاصل می شود.

نحوه انتقال انرژی لیزر اس اچ آر

یکی از بزرگترین امتیازات تکنولوژی اس اچ آر نحوه انتقال انرژی گرمایی به فولیکول مو هست. این تکنولوژی برخلاف دستگاه هایی مانند IPL که انرژی بالایی را به یکباره وارد پوست می کردند و سبب درد و یا سوزش و حتی گاها سبب سوختگی می شدند انرژی را به بخش های کوچک تر تقسیم کرده و وارد پوست می کند با این کار نه تنها تاثیر بیشتری در رفع موهای زاید دارد بلکه هیچکونه درد و یا سوزشی ندارد. یکی از عمده تفاوت های لیزر دایود و اس اچ آر، این است که طول موج دستگاه مربوط به هریک از آنها برای انجام لیزر درمانی متفاوت است. در لیزر دایود طول موج ۸۰۸ نانومتر به کار می رود؛ در حالی که متد لیزر shr برای از بین بردن موهای زائد طول موج ۶۲۰ نانومتری را به کار می گیرد. از این رواست که گفته می شود در مقایسه با سایر متدهای لیزر احتمال ایجاد سوختگی در پوست در متد shr بسیار کم تر است.

خرید لیزر اس اچ آر shr - فروش لیزر اس اچ آر shr - قیمت دستگاه لیزر اس اچ آر shr :

ليزر اس اچ آر به عنوان يكي از بي خطر ترين دستگاه هاي ليزر موي زايد شناخته شده، كه با توليد گرما و همراه با حركات رفت و برگشتي بر روي پوست با تعداد مشخصي پالس در ثانيه باعث گرم شدن فوليكول و ازبين بردن فوليكول مو ميشود. در روش لیزر کردن موهای زائد لیزری که در این روش استفاده می شود فقط برای از بین بردن و سوختن ریشه مو است و آسیب جدی به پوست شما وارد نمی کند و چون اثر گرمایی دارد شاید پوستتان را سوختگی خفیف جزیی که مشکل خاصی هم ایجاد نمی کند و این عوارض لیزر نیست و زود رفع می شود. در لیزر موهای زائد بعضی ها گمان می کنند که اشعه ممکن رو پوست آن ها لک بیندازد اما لیزر اچ اس آر هیچ لک و اسکاری به جایی نمی گذارد. در آی پی ال یک شات (تخلیه انرژی) در یک زمان با نگهداشتن هندپیس (دستگاهی که بر روی پوست قرار میگیرد)  بر روی یک ناحیه زده می شود و برای شات بعدی، هندپیس به ناحیه ی بعدی منتقل می شود. اما در SHR این بخش از کار متفاوت است و هندپیس دائما به اطراف حرکت داده می شود. مطالعات نشان می دهد که نتایج SHR نسبت به آی پی ال می تواند بهتر باشد.

 

برتری های دستگاه SHR

 • سرعت کار با دستگاه به علت تعداد شات بالا و سهولت کار بالا می باشد.
 • قابل رقابت با دستگاه لیزر دایود
 • بدون هیچکونه درد و یا عوارض
 • قیمت مناسب دستگاه نسبت به دستگاه لیزر
 • تعداد جلسات درمانی دستگاه اس اچ آر

نسل جدید لیزر اس اچ آر مزیت های فراوانی نسبت به نسل قدیمی خود دارد. این مزیت ها شامل موارد زیر می باشد:

 1.      طول موج الکساندرایت. لیزر اس اچ آر به حالت اس اچ آر یا همین سوپر لیزر و مطابق یا الکساندرایت بوده که قوی ترین و موثرترین نوع لیزر در جهان می باشد.
 2.      سرعت زیاد. سرعت عمل این دستگاه چندین برابر از حالت های پیشین خود شده و کل بدن را تقریبا در دقیقه می توان لیزر کرد.
 3.      بدون درد. لیزر اس اچ آر رویای یک لیزر بدون درد را به حقیق رسانده سات. موج بدون گرمای لیزر همراه با خنک کنندگی بی نظیر، یک لیزر کاملا خنک را به شما ارائه می کند. این خنکی در تمام طول جلسه وجود دارد.
 4.       قیمت بهتر. به دلایل رقابتی و سرعت عمل عالی دستگاه، هزینه ها به نصف کاهش داده ایم که در نوع خود رکوردی بی نظیر می باشد.
 5.      تعداد جلسات کمتر. با استفاده از دستگاه لیزر اس اچ آر ، به تعداد نصف جلسات معمول آی پی ال می توان به نتایج بهتر و موثر تری دست یافت.

 آغاز درمان با استفاده از لیز موهای زائد با لیزر shr

لازم به ذکر است برای موفقیت بیشتر در جلسات لیزر درمانی، باید تمام موهایی که قصد لیزر آن ها را دارید، رشد کرده و از پوست بیرون آمده باشند. و حداقل 2 تا 3 هفته قبل از درمان، از کندن موها به هر نحوی خودداری شود و تنها در صورت نیاز آن ها را با تیغ می توان تراشید.

در لیزر درمانی و هنگام مراجعه برای رفع موی زائد به این نکته باید توجه داشته باشید که شما برای دستیابی به بهترین نتیجه درمان با لیزر ابتدا تمام موهایی که قرار است لیزر شوند خوب رشدکرده و از پوست بیرون آمده باشند؛ بنابراین لازم است حداقل ٢ هفته از زدن موها با تیغ یا هر روشی خودداری شود و برای افرادی که سرعت رشد موهایشان خیلی زیاد است یک روز و برای افرادی که موهایی با رشد کمتری دارند، حداکثر چهار روز پس از اصلاح با تیغ، زمان مناسبی برای لیزر موهای زائد آنها می باشد. توجه داشته باشید که طول مویی که قرار است لیزر شود بهتراست که کمتراز ١ میلیمتر باشد چون که برای موی هم سطح با پوست احتمال عدم اصابت لیزر و برای بلندتر از٢ میلیمتر احتمال هدر رفتن اشعه یا سوختن ساقه مو و بوی بد حاصل از سوختن مو که آزار دهنده هم خواهد بود و به دنبال آن سوختن خفیف پوست وجود دارد. برخی افراد وقتی بعد از لیزر موهای که رشد می کنند را می بینند مشغول به کندنش میشوند باید بدانید که به هیچ وجه نباید با هیچ ابزاری کند مثلا دفعات قبل از تیغ برای زدن موهای رشد کرده استفاده کنید در زمان لیزر فقط برای حذف موهای زائد از تیغ استفاده نماید.

 سوالات متداول لیزر اس اچ آر

 ✓ رنگ پوست و موهاي متفاوت چگونه تاثير ميبينند؟ 

معمولا پوست روشن با موي تيره بهترين درمان را ميبينند ، ولي ليزر اس اچ آر به علت ايجاد گرماي تدريجي بر فوليكول بر روي پوست هاي تيره نيز تاثير چشم گيري دارد.

 ✓ مشتري در حين انجام ليزر چه احساسي ميكند؟

درمان با اس اچ آر كاملا بدون درد بوده ، درست بر خلاف دستگاه هاي آي پي ال.يك گرماي بسيار ملايم بر روي پوست احساس ميشود كه در مقايسه با آي پي ال بسيار سطحي است.

 ✓ چه نواحي با اس اچ ار قابل درمان است؟

از اين سيستم ميتوان براي همه نواحي بدن  استفاده كرد.توصيه ميشود قبل از شروع اولين جلسه درمان بر روي يك ناحيه كوچك تست گرفته شود.

 ✓ چه تعداد جلسه براي درمان با اس اچ آر نياز است؟

تا امروز درمان مو در حالت ٢٠ الي ٣٠ ٪‏ مو در فاز رشد بايد انجام شود، بعد از ان اگر حتي مو در فاز تلوژن يا خواب باشد  از دستگاه اس اچ آر ميتوان براي از بين بردن مو استفاده كرد ، تعداد ٨ جلسه حتما بايد براي درمان با اس اچ آر در نظر گرفته شود.

 ✓ چه مقدار فاصله بين هر جلسه بايد باشد؟

به خاطر چرخه رشد مو معمولا بين هر جلسه ٦ الي ٨ هفته نياز است كه فاصله باشد .

 ✓ چه مقدار زمان براي انجام كار نياز است؟ 

بستگي به اندازه و ناحيه دارد، مثلا صورت بين ١٥ تا ٣٠ دقيقه، معمولا تا ٣ ساعت پاي كامل زمان ميبرد.

 ✓ بعد از انجام ليزر چه تاثيراتي بر روي پوست مشاهده ميشود؟ 

معمولا قرمزي تا حدي ديده ميشود ،اين قرمزي بستگي به حساسيت پوست هر فرد دارد كه در بعضي موارد بعد از ١٠ دقيقه از بين ميرود يا بعد از ٢،٣ ساعت.در بعضي موارد ممكن است قرمزي مثل سوختن در اثر برخور آفتاب با پوست ايجاد شود كه در بدترين حالت بعد از ٢،٣ هفته از بين ميرود.

 ✓ آيا به غير از درمان مو هاي زايد اين دستگاه كاربرد هاي ديگري هم دارد؟

بله، براي جوان سازي پوست، رفع تيرگي پوست، رفع واريس هاي ريز و عنكبوتي، رفع جوش هاي قرمز و چركين.

 ✓  آیا باید قبل از SHR موهای خود را شیو کنید؟

توصیه می شود یک روز قبل از رفع موهای زائد با SHR، موهای خود را شیو کنید. در مورد موهای زائد صورت صورت، بهتر است که این ناحیه را برای اولین بار اصلاح نکنید یا فقط از کرم های موبر مخصوص پوست حساس حداقل از 5 روز قبل استفاده کنید. در صورت نگرانی در این مورد بهتر است با متخصص صحبت کنید. حداقل 4 هفته قبل از اولین درمان از موچین، اپیلاسیون، موم، الکترولیز، بند انداختن برای از بین بردن موها استفاده نکنید. اصلاح موها باید فقط با قیچی یا تیغ انجام شود.

 ✓ آیا رفع موهای زائد با دستگاه اس اچ آر برای همه مناسب است؟

لیزر SHR تنها درمانی است که برای همه نوع پوست پیشنهاد می شود. چرا که این تکنولوژی ادعا می کند رنگ پوست تاثیری بر نتایج آن ندارد. البته برای زنان باردار یا زنانی که در دوران شیردهی هستند، هیچ نوع درمان زیبایی از جمله رفع موهای زائد توصیه نمی شود.

 ✓ آیا اس اچ آر به حذف موهای زیر پوستی نیز کمک می کند؟

بله. SHR بسیار بهتر از IPL عمل می کند و باعث کاهش موهای زیر پوستی می شود. حتی برای نتایج بهتر شاید پیشنهاد شود که قبل از جلسه درمانی، پوست خود را برای رهایی از پوست های مرده، اسکراب و لایه برداری کنید (البته فقط با توصیه پزشک). به این دلیل که نور SHR به فولیکول مو بهتر دسترسی داشته باشد.

 ✓ مراقبت های بعد از اس اچ آر چیست؟

در روز درمان و 48 ساعت بعد، از فعالیت های زیر اجتناب کنید:

 •     استفاده از کرم های لایه بردار قوی
 •     استخر و اسپا
 •     فعالیت های ورزشی که موجب عرق بیش از حد می شوند مانند رفتن به باشگاه
 •     قرار گرفتن در معرض نور خورشید برای 5 روز اول
 •     استفاده از دئودورانت یا ادکلن برای 24 ساعت قبل و بعد از درمان در ناحیه زیر بغل. 
خواندن 2734 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search